Jak sprawdzić pozycję strony

Jak sprawdzić pozycję strony


netmerge.de

Jak sprawdzić pozycję strony DA / PA / SB?

 
Gdy wejdziesz na ścieżkę SEO, z pewnością będziesz wiedział, które przyciski naciskać, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. W tym artykule rzucamy światło na czynniki, które mają silny wpływ na wydajność Twojej witryny. Mianowicie, stopień DA, PA i SB.
 
Co oznacza DA?
 
Ludzie z MOZ wymyślili te dane, aby zidentyfikować autorytatywność witryny. Łącząc ponad 40 czynników , DA bezstronnie ocenia szanse Twojej witryny na uzyskanie wysokiej pozycji w rankingach SERP. Wśród najbardziej widocznych i niewidocznych rzeczy są brane pod uwagę linki zwrotne, MozRank i MOZTrust.
 
Każdy przyzwoity ekspert SEO bierze pod uwagę dane DA, aby przewidzieć, jak dobrze Twoja strona może zajmować pozycję w wyszukiwarkach. Zasadniczo wskaźnik ten stał się integralnym czynnikiem niezbędnym do porównania dowolnej witryny z witrynami konkurencji.
 
Metryka DA jest reprezentowana przez skalę 0-100. Wyższy wynik oznacza większy autorytet i wiarygodność strony internetowej.
 
MozRank
MozRank oznacza, ile stron internetowych prowadzi do Ciebie. Im więcej stron internetowych o wysokiej jakości prowadzi do Twojej witryny, tym wyższy MozRank uzyskasz. Zasadniczo MozRank zajmuje się Twoim profilem linku zwrotnego i wygląda bardzo podobnie do nieistniejącego obecnie PR Google.
 
Innymi słowy, sensowne jest linkowanie do witryn wysokiej jakości, ponieważ automatycznie podnoszą one również Twój profil linku zwrotnego.
 
MozTrust
Jak widać po nazwie tej metryki, jest to kolejny wynalazek zespołu Moz. Podczas gdy MozRank zajmuje się liczbą linków w profilu linków zwrotnych na twojej stronie, MozTrust sprawdza wartość twoich linków. Istnieje kilka stron, które są automatycznie uznawane za bardziej godne zaufania: strony domowe, strony rządowe i uniwersyteckie, strony internetowe z domenami .com i wiele innych.
 

Jak zwiększyć DA?

 
Pewnym sposobem na podniesienie rangi DA jest wybranie wysokiej jakości linków zwrotnych. Ale nadal musisz pamiętać, że nie wszystkie linki zwrotne są traktowane jednakowo, więc starannością jest wyszukiwanie odpowiednich i wysokiej jakości linków. Za każdym razem, gdy powiększysz swój profil linku zwrotnego, twoja domena będzie stopniowo rosła.
 
Cztery proste sposoby na zwiększenie twojego domain authority:
1. Twórz wiele wysokiej jakości treści dzięki starannemu wewnętrznemu łączeniu
2. Pracuj nad zebraniem dużej ilości wysokiej jakości linków przychodzących.
3. Usuń złe linki prowadzące do Twojej witryny.
4. Daj sobie czas ze względu na powolny wzrost DA.
 

Co to jest PA?

 
Co oznacza autorytet strony? W przeciwieństwie do DA, PA (Page Authority) ocenia siłę osobnej strony internetowej. Autorytet strony jest oparty na jakości i autorytecie linków przychodzących.
 
Cała strona internetowa może mieć wysoki DA, a jej osobne strony mogą mieć niskie PA. Zwykle ten wynik ma znaczenie, gdy zarabiasz na treści witryny. Ludzie zazwyczaj kupują reklamy ze stron internetowych o wysokim wyniku.
 
Nie trzeba dodawać, że właściciele stron internetowych zawsze starają się poprawiać jakość stron internetowych, aby móc zarabiać na każdej z nich. Oto proste kroki, które możesz podjąć, aby poprawić autorytet strony.
 

Jak zwiększyć PA?

 
1. Rodzaj domeny ma znaczenie. Dlatego strony internetowe w domenach o wysokich autorytetach również zwykle uzyskują wysoki wynik PA.
 
2. Upewnij się, że zawartość Twojej strony jest przydatna, odpowiednia i niepowtarzalna.
 
3. Sprawdź i napraw problemy na stronie, które mogą również uniemożliwić uzyskanie wysokiego PA.
 
4. Nie zapomnij o odpowiednich linkach wewnętrznych na danej stronie.
 
5. Wyhoduj wiele wysokiej jakości linków zwrotnych wskazujących na podaną stronę.
 
6. Usuń wszelkie złe linki prowadzące do strony (dotyczy to również całej witryny).
 

Co oznacza SB Rank?

 
W czasach, gdy Google ogłosił, że PageRank przestał istnieć, ScanBacklinks opracował nowy wynik, który z łatwością zastąpi PR. To historia o tym, jak pojawił się SB Rank. Podstawą tej nowej metryki są DA, PA, CF i TF .
 
Przepływ cytatów (CF) to szereg prognoz dotyczących wpływu adresu URL na podstawie liczby witryn z linkami do niego. Zaufanie (TF) to liczba przewidująca, na ile wiarygodna jest strona, na podstawie tego, jak wiarygodne strony często łączą się z godnymi zaufania sąsiadami. CF i TF to zestaw wskaźników linków reprezentowanych przez Majestic SEO.
 
SB Rank to idealne połączenie wszystkich 4 wskaźników z MOZ i Majestic . Ranking SB jest całkowicie sprawiedliwy i nie można go oszukać. Dodatkowo, ranking SB aktualizuje się co miesiąc, dzięki czemu masz pewność, że podane wyniki są zawsze aktualne.
 
Ponadto nie musisz sprawdzać oddzielnie każdego z parametrów linków. Zamiast tego możesz sprawdzić tylko SB Rank i uzyskać rzetelny wynik dowolnej strony internetowej, którą chcesz. SB Rank to czas i nerwy, które pozwolą Ci budować linki poprawnie i bez wysiłku.
 

Ujednolicone rozwiązanie do sprawdzania DA, PA i SB Rank

 
Możesz wyświetlić pozycję SB swojej witryny za pomocą ScanBacklinks. Wszystko, co musisz zrobić, aby sprawdzić ranking DA, PA lub SB witryny, to po prostu umieścić adres URL w polu i kliknąć przycisk „Sprawdź teraz”. Już za kilka sekund dostaniesz DA, PA, CF, TF i podsumowujący ranking SB wybranej strony internetowej.
 
 
Jeśli chcesz sprawdzić swój profil linków zwrotnych lub problemy na stronie, musisz zarejestrować się w ScanBacklinks i zbadać swoją witrynę pod każdym możliwym kątem SEO.

przeprowadzki warszawa
Top