Magenet

Magenet

Tablice Informacyjne / Poznań - tablice ogłoszeniowe - gabloty szklane - pylon reklamowy - citylight - witacz

Zarabianie na stronie lub blogu

Teraz możesz zarabiać na swojej stronie lub blogu tak prosto, jak ABC.
Wykonaj następujące kroki, a zaczniemy sprzedawać reklamy
Twoja strona internetowa:

  • Dodaj wszystkie swoje strony internetowe
  • Zainstaluj automatyczną wtyczkę do umieszczania reklam
  • Ustaw żądane ceny
  • Dodaj telefon komórkowy i skonfiguruj ustawienia powiadomień
  • Sprawdź zasady umieszczania reklam

Jakie reklamy będą umieszczane? Na razie – reklamy kontekstowe.
W przyszłości planujemy również rozpocząć sprzedaż banerów reklamowych i newslettera
reklamy dla tych, którzy mają listę subskrybentów w swojej witrynie.

Kalkulator wartości witryny
Sprawdź, ile możesz zarobić na swojej stronie internetowej i uzyskaj BEZPŁATNY przewodnik z 34 sposobami na zwiększenie swojego dochodu

 

Jeśli masz witryny i szukasz różnych możliwości zarabiania, wydaj tylko
2 minuty na rejestrację w MageNet i zostań jednym z 10 najlepszych wydawców

 
Zarabianie na stronie

Zasady umieszczania

Jeśli nie będziesz przestrzegać poniższych zasad, MageNet może przestać sprzedawać reklamy kontekstowe z twoich witryn i / lub anulować już sprzedane reklamy, nie płacąc za nie.

1. Umieść sprzedawane reklamy w treści swoich stron i otocz je odpowiednią treścią. Zdecydowanie zaleca się umieszczanie sprzedawanych reklam kontekstowych w treści strony, ponieważ w takim przypadku reklamodawcy przedłużają takie reklamy 3 razy dłużej niż reklamy umieszczone w stopce lub na pasku bocznym. Więc jeśli umieścisz reklamy w treści strony, zarobisz 3 razy więcej. Jeśli nie masz żadnych treści bezpośrednio związanych z witryną reklamodawcy, utwórz ją. Reklama otoczona tekstem, związana z tematem witryny, wygląda znacznie bardziej naturalnie dla czytelników i naszych klientów, kupując te reklamy od ciebie.

2. Wymagana reklama kontekstowa powinna być widoczna tylko na żądanej stronie i nigdzie indziej w Twojej witrynie (umieszczanie w całej witrynie jest niedozwolone).

3. Musisz umieścić sprzedawane reklamy w swoich witrynach w ciągu 5 dni . Gdy ktoś kupi od Ciebie reklamę, MageNet wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z prośbą o umieszczenie zakupionej reklamy na swojej stronie internetowej. Jeśli pomyślnie umieścisz reklamę, klikniesz czek, a MageNet znajdzie ją w Twojej witrynie, ta oferta zostanie uznana za aktywną i za 30 dni otrzymasz pierwszą płatność za nią. Jeśli NIE umieścisz reklamy w swojej witrynie w ciągu 5 dni, umowa zostanie anulowana. W takim przypadku MageNet przestanie sprzedawać nowe reklamy ze wszystkich witryn, dopóki nie podejmiesz pewnych kroków, aby wznowić sprzedaż reklam. Gdy sprzedana reklama nie zostanie umieszczona, Twoja ocena wydawcy MageNet zostanie automatycznie obniżona, dzięki czemu zaczniesz otrzymywać mniejszą liczbę sprzedaży reklam w przyszłości. Dokonano tego, aby zmotywować Cię do umieszczania wszystkich sprzedawanych reklam w witrynach lub ograniczania sprzedaży do niektórych stron w ustawieniach sprzedaży lub do ustawiania własnych cen, aby nie uzyskiwać sprzedaży reklam, których nie „ chcę.

4. Wszystkie reklamy kontekstowe muszą być nieruchome . Wszystkie sprzedawane reklamy muszą zawsze znajdować się na tych stronach, na których zostały zakupione. Oznacza to, że jeśli chcesz umieścić reklamę na stronie głównej swojego bloga, musisz ją umieścić, aby nie została później przeniesiona na drugą stronę wraz z treścią, która trafia do archiwów. Jeśli reklama została sprzedana ze strony głównej swojego bloga, NIE należy umieszczać jej w blogu, który jest teraz wyświetlany na stronie głównej, ale który zostanie później przeniesiony do archiwów. Musisz umieścić reklamę w przyklejonym blogu, który nie zostanie później przeniesiony do archiwów lub w innym miejscu na stronie głównej. Sprzedana reklama powinna być umieszczona i zawsze pozostawać na tej stronie, z której została sprzedana.

5. Nie oznaczaj reklam jako płatnych, sponsorowanych, stowarzyszonych lub podobnych . Wielu sprzedawców reklam otwarcie reklamuje fakt, że ich płatne reklamy są sponsorowane w taki czy inny sposób. Zalecamy, aby nie demonstrować, że reklama jest sponsorowana, aby zachować szopkę reklamową. To dotyczy reklamy w dowolnym miejscu w Twojej witrynie, na pasku bocznym lub w środku treści.

Jak działa MageNet

Robot indeksujący MageNet zaindeksuje twoje strony internetowe. „Odczyta” zawartość twoich stron, sprawdzi wiele parametrów, takich jak pozycja Alexa, liczba reklam na stronie, ilość treści, unikatowość treści itp. Informacje te są całkowicie prywatne i pozostają TYLKO w MageNet. MageNet musi zaindeksować zawartość twoich witryn, aby móc sprzedawać odpowiednie reklamy z odpowiednich stron twoich stron naszym klientom w najlepszy sposób, który pozwala im uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w ich inwestycję i aby uzyskać długoterminową klienci, którzy są gotowi płacić za Twoje reklamy od wielu lat. Nie wpłynie to na ranking twoich witryn / Google AdSense / ruch / sprzedaż / rejestracje / skuteczność twoich witryn ani nic innego. Sprzedawaj dowolne inne reklamy ze swoich witryn (w tym Google AdSense). Sprzedaż reklam za pośrednictwem MageNet nie narusza zasad Google AdSense ani żadnych innych zasad, zasad lub przepisów online lub offline. Rejestracja i potwierdzenie własności witryny

1. Wypełnij formularz internetowy .

2. Dodaj witryny, z których chcesz sprzedawać reklamy kontekstowe.

3. Otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do logowania i hasłem.

4. MageNet rozpocznie indeksowanie twoich witryn i wyśle ​​ci zadania instalacji reklam od naszych reklamodawców. Jeśli nie możesz znaleźć powiadomienia z linkiem potwierdzającym e-mail w skrzynce odbiorczej, zalecamy sprawdzenie spamu lub skrzynki śmieci, ponieważ może ona tam dotrzeć. Jeśli powiadomienie nie zostanie znalezione nawet po sprawdzeniu folderu ze spamem, powinieneś zalogować się na swoje konto MageNet, wejść na swoje konto „Skrzynka odbiorcza”, znaleźć okno z tekstem „Potwierdź swój e-mail” i kliknąć link w tym oknie. Następnie odnów kartę za pomocą otwartego adresu e-mail i znajdź powiadomienie. Jeśli nawet po tym powiadomienie nie dotrze, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej


Top