Jak zostać poprawnie zindeksowanym przez Google?

Jak zostać poprawnie zindeksowanym przez Google?


Gotowy na nową porcję wiedzy? Dzisiaj opowiem Ci, jak sprawić, by Google pokochało Twoją witrynę. Jednym z kluczowych czynników wpływających na zarobki w MageNet jest ilość stron internetowych indeksowanych przez Google .

Naszym głównym celem jest przynoszenie Ci zysku . Im więcej stron posiada Twoja witryna, tym więcej reklam możesz tam umieścić i tym więcej pieniędzy możesz z nich uzyskać. Dlatego zalecamy monitorowanie obecności Twojej witryny w indeksie Google. Istnieją 3 główne powody, dla których Google może zmniejszyć liczbę stron internetowych lub całkowicie je usunąć:

Nieunikalna treść

Może pojawić się na Twojej stronie zarówno wtedy, gdy pożyczysz ją z innych źródeł, jak i gdy ktoś ją zduplikuje. Jak temu zapobiec:

1) Stwórz własną treść lub przepisz teksty zaczerpnięte z innych witryn.

2) Wykorzystanie warcaby plagiat zidentyfikować unikalność tekstów (na przykład Copyscape lub Solidseotools checkland ) przed wysłaniem wiadomości.

3) Chroń swoje treści, korzystając z autorstwa Google . Gdy dodasz go w Google Authorship, Google wie, że to Ty go stworzyłeś, więc nawet jeśli zostanie skopiowany w inne miejsce, nie zostaniesz ukarany.

4) Zabroń indeksowania duplikatów stron za pomocą robots.txt lub dodaj tag strony ‚link’ z atrybutem rel=”canonical” i ustaw tam oryginalny adres strony.

5) Upewnij się, że nie korzystasz z treści (zdjęć, filmów) chronionych prawem autorskim bez zezwolenia właściciela własności. Google może zablokować Twoją witrynę w przypadku roszczenia właściciela nieruchomości.

6) Nie używaj tej samej struktury i treści widżetów dla wszystkich stron witryny, zwłaszcza jeśli tekst strony nie zawiera wystarczającej liczby (2000-5000) symboli.

Słowa kluczowe spam i ukryte teksty

1) Nie używaj na stronie zbyt wielu słów kluczowych, zwłaszcza jeśli nie są one związane z tematem treści .

2) Unikaj umieszczania ukrytych tekstów, widocznych tylko dla wyszukiwarek, ponieważ Google może również w tym celu usunąć witrynę z indeksowania.

Brak dostępu do serwisu

1) Upewnij się, że indeksowanie niektórych stron lub dostęp dla robotów wyszukiwarek nie jest zabroniony przez pliki robots.txt i .htaccess.

2) Monitoruj wydajność serwera i utrzymuj hosting.

Te wskazówki pomogą Twoim witrynom nawiązać ciepłe relacje z wyszukiwarkami, a Twój zysk będzie stale rósł.

Zarabiaj na swojej witrynie

 Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.
Top